| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet |
| Number of Ports | 16 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 1K |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP <br/>CSMA/CD |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Desktop/Wallmount |
| Certifications | FCC, CE |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity | 16 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector Type | RJ-45 |
| Power Device Location | External |
| Dubina (mm) | 200 mm |
| Visina (mm) | 142 mm |
| Širina (mm) | 40 mm |
| Boja | White/Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 20 |
| Tip pakiranja | Retail |
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
TP-Link TL-SG1005LP 5-Port Gigabit Unmanaged Switch with 4-Port PoE+, 802.3af/at PoE+, PoE budget 40W, 802.1p/DSCP QoS for Traffic Prioritization, Intelligent Power Management, IGMP Snooping, durable metal casing, desktop mount
89,48 KM Original price was: 89,48 KM.76,05 KMCurrent price is: 76,05 KM. PDV
Switch TP-Link TL-SF1016D, 16-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, 3.2Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
SKU:
1196TL-SF1016D
74,54 KM Original price was: 74,54 KM.63,36 KMCurrent price is: 63,36 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
