| Number of Ports | 24 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet) |
| Total Number of Ports | 24 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| Data Bit Rate | 100 Mbps |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP <br/>CSMA/CD |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>MDI/MDI-X switch |
| Device Location | External |
| Certifications | FCC, CE |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity | 24 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector Type | RJ-45 |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 294 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 8 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364021498 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
TP-Link TL-SG1005LP 5-Port Gigabit Unmanaged Switch with 4-Port PoE+, 802.3af/at PoE+, PoE budget 40W, 802.1p/DSCP QoS for Traffic Prioritization, Intelligent Power Management, IGMP Snooping, durable metal casing, desktop mount
89,48 KM Original price was: 89,48 KM.76,05 KMCurrent price is: 76,05 KM. PDV
Switch TP-Link TL-SF1024D, 24-Port RJ45 10/100Mbps Standard 13-inch steel case switch, 4.8Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
SKU:
1196TL-SF1024D
152,35 KM Original price was: 152,35 KM.129,50 KMCurrent price is: 129,50 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
