| Installed Buffer Memory Storage Capacity | 512 KB |
| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Network/Transport Protocol | TCP/IP <br/>UDP <br/>TFTP <br/>DHCP <br/>SNTP <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SNMPv3 <br/>SSL/TLS <br/>IGMP <br/>IGMPv2 <br/>SSHv1 <br/>SSHv2 <br/>STP <br/>RSTP <br/>MSTP <br/>IGMPv3 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1D(Spanning Tree Protocol) <br/>IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3ad <br/>IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3z <br/>IEEE 802.3i <br/>IEEE 802.1s <br/>IEEE 802.1w <br/>IEEE 802.1d |
| Networking Features | PoE |
| Device Location | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| SFP Slot Quantity | 2 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity | 8 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector Type | RJ-45 |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Maximum Power Consumption | 53 W |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Depth (mm) | 126 mm |
| Height (mm) | 26 mm |
| Width (mm) | 209 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364022013 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link TL-SG1218MPE 16-Port Gigabit PoE+ Easy Smart Switch,16 Gigabit PoE+ RJ45 Ports,2 x SFP, 2× combo gigabit SFP slots,802.3at/af,250W PoE Power,1U 19-inch Rack-mountable Steel Case,MTU/Port/Tag-based VLAN,QoS,IGMP Snooping,Web/Utility Management
636,44 KM Original price was: 636,44 KM.540,97 KMCurrent price is: 540,97 KM. PDV
TP-Link TL-WPA4220 KIT AV600 Powerline Wi-FI KIT,300Mbps at 2.4GHz,802.11b/g/n, 600Mbps Powerline,HomePlug AV,2 Fast Ports,Plug and Play, Wi-Fi Clone/ Wi-Fi On(OFF) Button, Pair Button, Reset Button,Twin Pack(1* TL-PA4010 & 1*TL-WPA4220)
180,36 KM Original price was: 180,36 KM.153,29 KMCurrent price is: 153,29 KM. PDV
Switch TP-Link TL-SG2210P, 8-Port Gigabit Desktop PoE Smart Switch, 2 SFP ports, 802.3af, 53W PoE power supply, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, Rate Limiting, Port Trunking, Port Mirroring, SNMP, RMON, steel case
SKU:
1196TL-SG2210P
403,03 KM Original price was: 403,03 KM.342,58 KMCurrent price is: 342,58 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
