| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 100 mm |
| Pack Width (mm) | 100 mm |
| Pack Height (mm) | 100 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 2 kg |
| EAN Code | 4711174725267 |
511,96 KM Original price was: 511,96 KM.435,16 KMCurrent price is: 435,16 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 100 mm |
| Pack Width (mm) | 100 mm |
| Pack Height (mm) | 100 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 2 kg |
| EAN Code | 4711174725267 |
No account yet?
Create an Account
Nema na stanju