| Vrsta | Interni |
| Format | 3.5" |
| Kapacitet | 2 TB |
| Podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Cache | 256 MB |
| Sector Capacity | 512 B |
| Brzina okretaja | 5400 rpm |
| Interna brzina prijenosa | 180 Mbps |
| Vanjska brzina prijenosa | 6 Gbps |
| MTBF | 1000000 h |
| HDD značajke | 24/7 |
| Nominalni napon | 5 V |
| Max. napon | 12 V |
| Max. potrošnja energije | 3.1 W |
| Min. potrošnja energije | 2.8 W |
| Max. radna temperatura | 65 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Max. neradna temperatura | 70 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. Altitude Storage | 3048 m |
| Max. Altitude Shipping | 3048 m |
| Tipična radna razina buke | 21 dB |
| Dubina (mm) | 101.85 mm |
| Visina (mm) | 147 mm |
| Širina (mm) | 20.2 mm |
| Težina | 0.415 kg |
| Standardi | CE, RCM, BSMI, KC, UKCA, UL, TUV, RoHS |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.67 kg |
| Neto težina (kg) | 0.675 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.67 kg |
| Težina kartona | 0.675 kg |
| Težina plastike | 0.675 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
