| Accessory Name | Tapo RVA202 Robot Vacuum Disposable Dust Bag, 3L Disposable Dust Bag x5, Suitable for Tapo RV30 Max Plus, Tapo RV20 Max Plus |
| Kompatibilni proizvodi | Tapo RV30 Max Plus, Tapo RV20 Max Plus |
| Capacity | 3 l |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 1 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
