| Case Type | Backpack |
| Skraćeni opis | ThinkPad Executive 16" Backpack |
| Materijal kućišta | Leather <br/>Ripstop <br/>Zinc Alloy <br/>rPET (recycled polyethylene terephthalate) |
| Kompatibilnost | Prijenosno računalo |
| Boja | Navy |
| Kompatibilni proizvodi | ThinkPad |
| Parent Products Size | 16" |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Protection from Scratches, Dust and Damages |
| Carry Method | Carrying Handle<br/>Shoulder Straps<br/>Rolling Luggage Strap |
| Case Lock Type | Zipper |
| Značajke | Bay for Notebook<br/>Organizer Pocket<br/>Side Pocket<br/>Hidden Security Pocket<br/>Pocket with RFID blocking<br/>Front Pocket<br/>Double Zipper Closure<br/>Recycled Materials<br/>Protective Pocket for Glasses<br/>Removable Luggage Tag with Privacy Screen<br/>Fidlock Key Fob |
| Dubina (mm) | 145 mm |
| Visina (mm) | 445 mm |
| Širina (mm) | 305 mm |
| Težina | 1.5 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 10 mm |
| Širina (mm) | 100 mm |
| Visina (mm) | 10 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.5 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 195892102588 |
