| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T <br/>Wi-Fi |
| Networking Form Factor | External |
| Number of Ports | 1 |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Device Location | External |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac |
| Networking Features | MU-MIMO |
| Antenna | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Requires Operating System | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows <br/>Novell Netware <br/>Unix |
| Power Consumption Operational | 10 W |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Built-in Devices | LED Indicator<br/>Power Button<br/>Reset Button<br/>WPS Button |
| Depth (mm) | 76.4 mm |
| Height (mm) | 66.5 mm |
| Width (mm) | 163 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 30 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 202 mm |
| Pack Width (mm) | 125 mm |
| Pack Height (mm) | 86 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.39 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.39 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 202 mm |
| Box Width (mm) | 125 mm |
| Box Height (mm) | 86 mm |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.39 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.39 kg |
| Packs in Box | 20 |
| Packs per Pallet | 1 |
| Package Type | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4GHz, 1200 Mbps at 5GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 encryptions
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
TP-Link SG2210MP Omada 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+, 8× G PoE+ ports and 2× G SFP slots, 150 W total PoE budget, Omada app, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, Zero-Touch Provisioning, QoS Traffic Prioritization
521,29 KM Original price was: 521,29 KM.443,10 KMCurrent price is: 443,10 KM. PDV
TP Link AC1900 Wi-Fi Range Extender 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at 5 GHz; 3 × External Antennas, 1 × Gigabit Port, Wall Plugged; Tether App, WPS, Intelligent Signal Light, Access Control, Power Schedule, LED Control, RE/AP Mode, OneMe, MU-MIMO
SKU:
1196RE550
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
