| Networking Type | Bluetooth Adapter |
| Wi-Fi Support | Yes |
| Local Area Network Architecture | Wi-Fi |
| Interface | PCI Express |
| Networking Form Factor | Plug-in-card |
| Data Link Protocol Supports | Wi-Fi, Bluetooth 4.0, Bluetooth 4.2, Bluetooth 5.0 |
| Data Bit Rate | 2402 Mbps |
| Frequency | 5 GHz |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Line Modulation Type | 16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM, 1024QAM |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Networking Features | MU-MIMO |
| Antenna | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 10 64-bit version |
| Included Accessories | Bracket<br/>CD, Software<br/>Quick Start guide |
| Depth (mm) | 95.2 mm |
| Height (mm) | 120.8 mm |
| Width (mm) | 21.5 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 22 mm |
| Pack Width (mm) | 95 mm |
| Pack Height (mm) | 121 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.5 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 30 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.5 kg |
| Packs in Box | 60 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364052867 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link Archer BE400 BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5764 Mbps at 5 GHz, 6xAntennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port +1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, WPA3, Access Point Mode
396,81 KM Original price was: 396,81 KM.337,29 KMCurrent price is: 337,29 KM. PDV
TP-Link Archer BE230 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz,4× external Antennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port + 1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, MLO, 4096-QAM
256,76 KM Original price was: 256,76 KM.218,24 KMCurrent price is: 218,24 KM. PDV
TP-Link AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCI Express Adapter, 2402Mbps at 5 GHz + 574Mbps at 2.4 GHz, Include High Gain Antennas, WPA3, MU-MIMO, OFDMA, 1024 QAM, HT160
SKU:
1196ARCHERTX50E
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
