| Number of Ports | 48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45</br>4 x (Gigabit Ethernet) SFP |
| MAC Address Table Size | 16K |
| Network/Transport Protocol | IPv4 <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>IPv6 <br/>ARP <br/>TFTP <br/>DHCP <br/>SNTP <br/>HTTPS <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SNMPv3 <br/>SSL/TLS <br/>QoS <br/>IGMP <br/>BOOTP <br/>Telnet <br/>DHCPv6 <br/>IGMPv2 <br/>MLDv1 <br/>SSHv1 <br/>SSHv2 <br/>RMON <br/>STP <br/>RSTP <br/>MSTP <br/>IGMPv3 <br/>MLDv2 <br/>LLDP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1D(Spanning Tree Protocol) <br/>IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.1X <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3ad <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3z <br/>IEEE 802.3i <br/>IEEE 802.1s <br/>IEEE 802.1w <br/>IEEE 802.3ah <br/>IEEE 802.1d |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>DHCP Server Built-in <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>DoS Attack Protection <br/>Radius/TACACS+ <br/>Web Interface <br/>MAC address filtering <br/>Access Control List |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 48 (RJ-45) |
| SFP | 4 |
| Serial | 1 (RJ-45) |
| USB | 1 (Micro USB) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Power Consumption Operational | 32.8 W |
| Depth (mm) | 440 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 220 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 5 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.2 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.7 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
TP-Link SG3428 Omada 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP Slots, 24× Gigabit RJ45 ports and 4× Gigabit SFP slots, Omada APP, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, OAM, DDM, ERPS, Fanless, 1U, Zero-TouchProvisioning, ERPS
589,76 KM Original price was: 589,76 KM.501,30 KMCurrent price is: 501,30 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
TP-Link SG3452 Omada 48-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 SFP Slots, 48× Gigabit RJ45 ports and 4× Gigabit SFP slots, Static Routing, VLAN, ACL, QoS, IGMP Snooping, ERPS, Zero-TouchProvisioning, Omada APP
SKU:
1196SG3452
1.212,20 KM Original price was: 1.212,20 KM.1.030,37 KMCurrent price is: 1.030,37 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
