| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 3 mp |
| Focus Range | 3.17mm |
| Image Sensor Technology | 1/2.8in |
| Max. Video Resolution | 2304×1296 |
| Maximum Frame Capture Rate | 15 fps |
| Sučelje | Wi-Fi |
| Horizontal Viewing Angle | 111° |
| Vertical Viewing Angle | 56° |
| Diagonal Viewing Angle | 125° |
| Web Cam Features | Night Vision<br/>Motion detection<br/>Push Notifications<br/>Built-in Siren<br/>Voice Assistant Support<br/>Two-way audio<br/>WDR<br/>3D DNR<br/>Human Detection |
| Supported Formats | H.264 |
| Standardi zaštite | IP65 |
| Podržana brzina | Wi-Fi |
| Network/Transport Protocol | SSL/TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon <br/>Speaker <br/>Light Sensor <br/>Tipka za napajanje <br/>Reset Button <br/>Čitač kartica (Micro SD) <br/>Spotlight |
| Boja | White |
| Dodaci | Nosač <br/>Brzi priručnik <br/>Mount kit <br/>Adapter |
| Standardi | CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Kabeli | USB kabel |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -45 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Tehnologija baterije | Li-Ion |
| Dubina (mm) | 89 mm |
| Visina (mm) | 60 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 1 |
