| Skraćeni opis | Smart IR & IoT Hub |
| Compliance | infrared appliances. Eliminate the hassle of juggling multiple remotes. |
| Bluetooth | Da |
| Sučelje | Wi-Fi |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Boja | White/Black |
| Remote Control Features | Voice Control |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Kabeli | USB Type A to Type C Cable |
| Širina (mm) | 79 mm |
| Visina (mm) | 32 mm |
| Dubina (mm) | 79 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 1 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 1 |
