| Abbreviated Description | AV500 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 500Mbps Powerline Datarate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play, Twin PackAV500 |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Status Indicator | Activity Status |
| Forwarding Data Bit Rate | 500 Mbps |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX |
| Maximum Input Frequency | 50 Hz |
| Maximum Input Voltage | 220 V |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Width (mm) | 95 mm |
| Height (mm) | 42 mm |
| Depth (mm) | 58 mm |
| Cable Included | 2 x Ethernet cables |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Tp-Link AV600 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 600Mbps Powerline Data rate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV standard, Protoc.: IEEE802.3, IEEE802.3u, Range up to 300m, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
TP-Link TL-PA4010P KIT AV600 Passthrough Powerline KIT,Qualcomm, 1 x 10/100 RJ45 port, 600Mbps Powerline, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack, Integrated Power Socket, up to 300m range
SKU:
1196TL-PA4010PKIT(EU)
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
