| Boja | Siva |
| Interface | USB Type C |
| Provides Ports | HDMI <br/>USB 3.2 <br/>Power Delivery 100W |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Isporuka energije | 1 (USB Type C) |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS<br/>Linux<br/>Android<br/>Chrome OS<br/>iOS<br/>Microsoft Windows 7 or Later |
| Širina (mm) | 108.2 mm |
| Visina (mm) | 12.2 mm |
| Dubina (mm) | 40 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
