| Skraćeni opis | USB Type-C 9 in 1 Hub |
| Boja | Gray/Black |
| Sučelje | USB Type C |
| Provides Ports | Gigabit Ethernet <br/>USB 3.0 <br/>Power Delivery 100W |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Kabeli | USB Braided Cable |
| Dužina kabela | 0.18 m |
| Čitač kartica | SD/Micro SD |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Isporuka energije | 1 (USB Type-C) |
| USB 3.0 | 1 (USB Type-C); 3 (USB Type-A) |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS<br/>Linux<br/>Android<br/>Chrome OS<br/>iOS<br/>Windows 7 or Later<br/>Mac OS 10.9 – 10.15<br/>Apple iPadOS |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Širina (mm) | 140.2 mm |
| Visina (mm) | 14.3 mm |
| Dubina (mm) | 43 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
TP-Link UH6120C USB Type-C 6-Port Hub, 1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x RJ45 1000Mbps Port,2 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
105,04 KM Original price was: 105,04 KM.89,28 KMCurrent price is: 89,28 KM. PDV
TP-Link Deco X10-4G (1-PACK) 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router, Build-In 300Mbps 4G+ LTE Advanced Modem, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, Internal Antennas, 3x Gigabit Ports,Deco App, 3G/4G Router/Router/AP Mode
272,32 KM Original price was: 272,32 KM.231,47 KMCurrent price is: 231,47 KM. PDV
TP-Link UH9120C USB Type-C 9-Port Hub,1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x RJ45 1000Mbps Port,1 x SD + 1 x microSD(TF) 104MB/s Port,3 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
SKU:
1196UH9120C
122,16 KM Original price was: 122,16 KM.103,83 KMCurrent price is: 103,83 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
