| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T <br/>Wireless |
| Format | Vanjski |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Vrsta | Vanjski |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Encryption Algorithm | TKIP <br/>WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 <br/>AES |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) <br/>Web Interface <br/>Dual Band <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>Beamforming technology <br/>4×4 MIMO <br/>MU-MIMO <br/>Wireless Uplink |
| Antenna | Interni |
| Power over Ethernet | Vanjski<br/> |
| Potrošnja | 10.5 W |
| Dodaci | Mount kit |
| Dubina (mm) | 160 mm |
| Visina (mm) | 32.65 mm |
| Širina (mm) | 160 mm |
| Težina | 0.3 kg |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 202 mm |
| Širina (mm) | 202 mm |
| Visina (mm) | 88 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.048 kg |
| Neto težina (kg) | 0.32 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 525 mm |
| Širina kutije (mm) | 480 mm |
| Visina kutije (mm) | 280 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.409 kg |
| Težina kartona | 0.32 kg |
| Težina plastike | 0.32 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Other |
| EAN kod | 817882025041 |
