| Procesor | Atheros MIPS 74KC |
| Frekvencija | 560 MHz |
| RAM | 64 MB DDR2 SDRAM |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Vrsta | Vanjski |
| Line Modulation Type | 16QAM <br/>64QAM <br/>BPSK <br/>QPSK <br/>256QAM |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 15 km |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) |
| Antenna | Interni |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Amplification | 16 dBi |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| PoE Adapter | Vanjski<br/>Output: DC 24 V |
| Potrošnja | 9 W |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 30 mm |
| Visina (mm) | 257 mm |
| Širina (mm) | 84 mm |
| Težina | 0.233 kg |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -40 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 312 mm |
| Širina (mm) | 113 mm |
| Visina (mm) | 89 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.7995 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 468.5 mm |
| Širina kutije (mm) | 240 mm |
| Visina kutije (mm) | 345 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.81 kg |
| Težina kartona | 0.23 kg |
| Težina plastike | 0.23 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Other |
| EAN kod | 817882021371 |
Eaton Network Managment Card - M3; Web/SNMP communications; Ethernet 10/100/1000BaseT; For UPS: 5P, 5PX, 5PX G2, 5SC Rack, 9PX, 9PXM, 9SX, 9130, Ferrups FX, 9E, 93PS, 91PS, 91PS Monoblock, 93E PDU: ATS rack PDU (EATS115, EATS120, EATS220)
754,71 KM Original price was: 754,71 KM.641,50 KMCurrent price is: 641,50 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Ubiquiti airMAX NanoStation 5AC, UISP-supported WiFi radio designed for point-to-point and customer premises applications, 5 GHz, 15+ km link range, 450+ Mbps throughput, Secondary LAN with PoE out support, PoE adapter included,Pole and wall mounting
SKU:
1196NS-5AC-EU
403,03 KM Original price was: 403,03 KM.342,58 KMCurrent price is: 342,58 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
