| Skraćeni opis | 5 GHz PowerBeam, airMAX, 300 mm |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX |
| Širina (mm) | 325 mm |
| Visina (mm) | 325 mm |
| Dubina (mm) | 256 mm |
| Težina | 1.203 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 214 mm |
| Širina (mm) | 141 mm |
| Visina (mm) | 107 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.5972 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 442 mm |
| Širina kutije (mm) | 392 mm |
| Visina kutije (mm) | 244 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.84 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354022616 |
PHILIPS TAB6309/10 soundbar 2.1
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
TP-Link Archer BE400 BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5764 Mbps at 5 GHz, 6xAntennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port +1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, WPA3, Access Point Mode
396,81 KM Original price was: 396,81 KM.337,29 KMCurrent price is: 337,29 KM. PDV
Ubiquiti airMAX PowerBeam M5 300, 5 GHz, 22 dBi bridge with 150+ Mbps throughput, 3+ km link range, 1 x 10/100 MbE port, 24V, 0.5A PoE adapter(Included), Pole mount kit(Included), Wind survivability 200 km/h, ESD/EMP protection Air/contact: ± 24 kV
SKU:
1196PBE-M5-300-EU
247,42 KM Original price was: 247,42 KM.210,31 KMCurrent price is: 210,31 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
