| Network Device Type | Router |
| Podržana brzina | LAN |
| Procesor | MIPS |
| CPU količina jezgri | 2 |
| Frekvencija | 880 MHz |
| Installed Buffer Memory Storage Capacity | 256 MB |
| Installed Flash Memory Storage Capacity | 256 MB |
| LAN | 5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 Gbps |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3u |
| Protocols (OSI Model) | Ethernet<br/>IPv6<br/>OSPF<br/>RIP<br/>QoS |
| Application Layer | BGP <br/>DHCP <br/>SSH |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering |
| Router Features | MDI/MDI-X switch <br/>Power over Ethernet (PoE) <br/>Web Interface |
| Vrsta | Plug-in modul |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| SFP Slot Quantity | 1 |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazni napon | 26 V |
| Min. ulazni napon | 9 V |
| Širina (mm) | 142 mm |
| Visina (mm) | 23 mm |
| Dubina (mm) | 75 mm |
| Težina | 0.215 kg |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 181 mm |
| Širina (mm) | 102 mm |
| Visina (mm) | 115 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.731 kg |
| Neto težina (kg) | 0.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 531 mm |
| Širina kutije (mm) | 245 mm |
| Visina kutije (mm) | 216 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.02 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354022203 |
TP-Link EAP650 AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point,1×1Gbps RJ45 Port,574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz,802.3at POE and 12V DC,2×Internal Antennas,MU-MIMO,Seamless Roaming,Band Steering,Beamforming,Load Balance, Airtime Fairness
319,00 KM Original price was: 319,00 KM.271,15 KMCurrent price is: 271,15 KM. PDV
TP-Link ER605 Omada Gigabit VPN Router, 1 x G WAN, 1 x G LAN, 3 x WAN/LAN, 25K Concurrent Sessions, 128 MB DRAM, SPI 16MB Flash,IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN, SPI Firewall, DoS, 4 KV lightning protection
191,40 KM Original price was: 191,40 KM.162,69 KMCurrent price is: 162,69 KM. PDV
UBIQUITI EdgeRouter X SFP; (5) GbE RJ45 ports with 24V passive PoE; (1) SFP port; 50W total PoE availability.
SKU:
1196ER-X-SFP-EU
262,98 KM Original price was: 262,98 KM.223,53 KMCurrent price is: 223,53 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
