| Vrsta | Interni |
| Format | 3.5" |
| Kapacitet | 16 TB |
| Podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Brzina okretaja | 7200 rpm |
| Vanjska brzina prijenosa | 6 Gbps |
| MTBF | 2500000 h |
| Max. napon | 12 V |
| Min. napon | 5 V |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 5 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Dubina (mm) | 147 mm |
| Visina (mm) | 26.1 mm |
| Širina (mm) | 101.9 mm |
| Težina | 0.72 kg |
| Standardi | CE, IC |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 196 mm |
| Širina (mm) | 151 mm |
| Visina (mm) | 70 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.789 kg |
| Neto težina (kg) | 7 kg |
| Količina u pakiranju | 10 |
| Dužina kutije (mm) | 363 mm |
| Širina kutije (mm) | 314 mm |
| Visina kutije (mm) | 230 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.782 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810084693506 |
HDD Server TOSHIBA MG10 20TB MAMR 512e, 3.5'', 512MB, 7200RPM, SATA, SKU: HDEB00SGEA51F
1.710,15 KM Original price was: 1.710,15 KM.1.453,63 KMCurrent price is: 1.453,63 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Ubiquiti Enterprise 3.5" HDD, 16TB, Enterprise-grade 3.5" SATA hard drive ideal for storage-intensive UniFi systems, including Protect camera security.
SKU:
1196UACC-HDD-E-16TB
1.321,13 KM Original price was: 1.321,13 KM.1.122,95 KMCurrent price is: 1.122,95 KM. PDV
4 na zalihi
4 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
