| Accessory Name | UA-Intercom-Viewer Display that pairs with the Access Intercom for visitor screening and remote access control, to mount in multiple locations throughout your building. |
| Max. potrošnja energije | 5 W |
| Ugrađeni uređaji | LCD display <br/>Mikrofon <br/>Speaker <br/>Reset Button |
| Standardi | CE, FCC, IC, UL 294, CAN/ULC-60839-11-1 |
| Vrsta | Vanjski |
| Boja | White |
| Sučelje | Ethernet |
| External Material | Aluminium/Glass/Polycarbonate |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Širina (mm) | 72 mm |
| Visina (mm) | 135 mm |
| Dubina (mm) | 31.8 mm |
| Težina | 0.168 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 89 mm |
| Širina (mm) | 172 mm |
| Visina (mm) | 64 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.3643 kg |
| Neto težina (kg) | 0.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 402 mm |
| Širina kutije (mm) | 290 mm |
| Visina kutije (mm) | 410 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.659 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 32 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084693216 |
