| Buffer Memory | 8 MB |
| Number of Ports | 16 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)</br>32 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)</br>4 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Switching Layers | Layer 2 <br/>Layer 3 |
| MAC Address Table Size | 128K |
| Network/Transport Protocol | IPv4 <br/>DHCP <br/>QoS <br/>IGMP <br/>STP <br/>RSTP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1X |
| Networking Features | DHCP Server Built-in <br/>Jumbo Frames Support <br/>MAC address filtering <br/>Power over Ethernet plus (PoE+) <br/>Egress Rate Limit <br/>Flow Control <br/>Storm Control <br/>Multicast & Broadcast Rate Limiting <br/>Port Isolation <br/>Port Mirroring <br/>Loop Protection |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 48 (RJ-45) |
| SFP28 | 4 |
| Izlazna snaga | 2150 W |
| Potrošnja | 2400 W |
| Dubina (mm) | 496 mm |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Širina (mm) | 442.4 mm |
| Težina | 9.46 kg |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 680.5 mm |
| Širina (mm) | 509 mm |
| Visina (mm) | 143.5 mm |
| Bruto težina (kg) | 9.56 kg |
| Neto težina (kg) | 9.46 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 770 mm |
| Širina kutije (mm) | 596 mm |
| Visina kutije (mm) | 240 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 17.25 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084698921 |
TP-Link EAP650 AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point,1×1Gbps RJ45 Port,574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz,802.3at POE and 12V DC,2×Internal Antennas,MU-MIMO,Seamless Roaming,Band Steering,Beamforming,Load Balance, Airtime Fairness
319,00 KM Original price was: 319,00 KM.271,15 KMCurrent price is: 271,15 KM. PDV
TP-Link ER605 Omada Gigabit VPN Router, 1 x G WAN, 1 x G LAN, 3 x WAN/LAN, 25K Concurrent Sessions, 128 MB DRAM, SPI 16MB Flash,IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN, SPI Firewall, DoS, 4 KV lightning protection
191,40 KM Original price was: 191,40 KM.162,69 KMCurrent price is: 162,69 KM. PDV
UBIQUITI UniFi Enterprise Switch Campus 48 PoE
SKU:
1196ECS-48-POE-EU
12.447,24 KM Original price was: 12.447,24 KM.10.580,16 KMCurrent price is: 10.580,16 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
