| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Format | Vanjski |
| Total Number of Ports | 2 |
| Podržana brzina | 10 Gbps <br/>1 Gbps |
| Network/Transport Protocol | TLS |
| Brzina prijenosa | 11.5 Gbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz/6 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11r <br/>IEEE 802.11k <br/>IEEE 802.11v <br/>IEEE 802.11be |
| Networking Features | Power over Ethernet plus (PoE+) <br/>MU-MIMO |
| Standardi | FCC, IC |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Potrošnja | 51 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Standardi zaštite | IP68 |
| Dubina (mm) | 474.1 mm |
| Visina (mm) | 42.2 mm |
| Širina (mm) | 265.5 mm |
| Težina | 3.3 kg |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -40 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 7.0645 kg |
| Neto težina (kg) | 0 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 582 mm |
| Širina kutije (mm) | 361 mm |
| Visina kutije (mm) | 372 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.129 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084694688 |
Omada 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ 8× Gigabit PoE+ Ports, 2x Gigabit Non-PoE Ports, 1× Combo Gigabit SFP Slot 802.3at/af, 123 W PoE Power, Desktop Steel Case Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Priority Mode for Port1-2,
449,71 KM Original price was: 449,71 KM.382,25 KMCurrent price is: 382,25 KM. PDV
300Mbps Wireless N Outdoor Access Point, Qualcomm, 300Mbps at 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100Mbps LAN, Passive PoE Supported, Centralized Management, Captive Portal, Multi-SSID, 5dBi External Omni Waterproof Antennas, IP65-rated Dustproof/Weatherproof Enclosure, 6KV Lightning Protection, Pole/wall Mounting
140,83 KM Original price was: 140,83 KM.119,70 KMCurrent price is: 119,70 KM. PDV
UBIQUITI UniFi Enterprise WiFi 7 Access Point E7 Audience
SKU:
1196E7-AUDIENCE
5.911,62 KM Original price was: 5.911,62 KM.5.024,88 KMCurrent price is: 5.024,88 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
