| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 4 mp |
| Image Sensor Technology | 1/2.4in CMOS |
| Max. Video Resolution | 2688×1512 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Sučelje | Ethernet |
| Horizontal Viewing Angle | 102.4° |
| Vertical Viewing Angle | 54.9° |
| Diagonal Viewing Angle | 120.6° |
| Web Cam Features | Power over Ethernet<br/>IR Cut Filter<br/>3D DNR<br/>2D DNR |
| Standardi zaštite | IK06 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Podržana brzina | Fast Ethernet/Ethernet |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator <br/>Reset Button |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Standardi | FCC, IC, CE |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Max. neradna temperatura | 90 °C |
| Min. neradna temperatura | 10 °C |
| Vrsta napajanja | Power over Ethernet |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazni napon | 57 V |
| Max. potrošnja energije | 4.2 W |
| Min. ulazni napon | 37 V |
| Dubina (mm) | 63.6 mm |
| Visina (mm) | 68.2 mm |
| Širina (mm) | 63.6 mm |
| Težina | 0.175 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 140 mm |
| Širina (mm) | 95 mm |
| Visina (mm) | 95 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.322 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 437 mm |
| Širina kutije (mm) | 302 mm |
| Visina kutije (mm) | 236 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.68 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 18 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084694213 |
