| Network Device Type | Router/Gateway |
| Podržana brzina | LAN |
| Procesor | ARM v8.2 |
| CPU količina jezgri | 18 |
| Frekvencija | 2 GHz |
| RAM | 16 GB |
| WAN | 1 x 25GbE SFP28<br/> 1× 2.5 GbE RJ-45 |
| LAN | 1 x RJ-45<br/>2 x SFP+<br/>1 x SFP28 |
| Routing Protocol | OSPF <br/>BGP |
| Switching Layers | Layer 7 |
| Protocols (OSI Model) | IPv6<br/>IPsec<br/>IGMP<br/>L2TP |
| Application Layer | mDNS |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Standard Rack Height | 1 U |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support <br/>URL Filter <br/>Web Content Filtering <br/>Ad Blocking <br/>Intrusion Prevention System (IPS) <br/>Intrusion Detection System (IDS) |
| Firewall Encryption Algorithm | SSL<br/>TLS |
| Router Features | DHCP Server <br/>Deep Packet Inspection <br/>WAN Load Balancing <br/>Shadow Mode (VRRP) High Availability |
| Vrsta | Vanjski |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Ugrađeni uređaji | Touchscreen<br/>LED indikator<br/>Reset Button |
| WAN | 1 (SFP28), 1 (RJ-45) |
| LAN/WAN | 1 (SFP28), 2 (SFP+), 1 (RJ-45) |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Max. ulazna struja | 7 A |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Max. potrošnja energije | 82 W |
| Širina (mm) | 442.4 mm |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Dubina (mm) | 325 mm |
| Težina | 6.5 kg |
| Boja | Siva |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 510 mm |
| Širina (mm) | 120 mm |
| Visina (mm) | 485 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.3965 kg |
| Neto težina (kg) | 6.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 535 mm |
| Širina kutije (mm) | 249 mm |
| Visina kutije (mm) | 522 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 16.793 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810084695197 |
