| Sučelje | Wireless |
| Local Area Network Architecture | Bluetooth <br/>Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Podržana brzina | 2.5 Gbps |
| Vrsta | Vanjski |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz/6 GHz |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 <br/>WPA3-Enterprise |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac <br/>IEEE 802.11ax |
| Networking Features | Power over Ethernet plus (PoE+) <br/>MU-MIMO |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Potrošnja | 22 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Brzi priručnik <br/>Wall Kit |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator<br/>Reset Button |
| Dubina (mm) | 48.1 mm |
| Visina (mm) | 220 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Težina | 0.96 kg |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 259 mm |
| Širina (mm) | 259 mm |
| Visina (mm) | 84 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.895 kg |
| Neto težina (kg) | 1.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 499 mm |
| Širina kutije (mm) | 340 mm |
| Visina kutije (mm) | 338 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 10.813 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810010077547 |
