| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | Wireless |
| Format | Vanjski |
| Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Vrsta | Vanjski |
| Frekvencija | 5 GHz |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>152-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK |
| Antenna | Interni |
| Standardi | CE, FCC, RoHS |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity | 1 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector Type | RJ-45 |
| Dubina (mm) | 65.8 mm |
| Visina (mm) | 110 mm |
| Širina (mm) | 75.2 mm |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6935364071295 |
Eaton Network Managment Card - M3; Web/SNMP communications; Ethernet 10/100/1000BaseT; For UPS: 5P, 5PX, 5PX G2, 5SC Rack, 9PX, 9PXM, 9SX, 9130, Ferrups FX, 9E, 93PS, 91PS, 91PS Monoblock, 93E PDU: ATS rack PDU (EATS115, EATS120, EATS220)
754,71 KM Original price was: 754,71 KM.641,50 KMCurrent price is: 641,50 KM. PDV
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 10/100/1000M LAN, Ranger Extender button, Range extender modeпјЊwith 3 fixed Antennas
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Ranger Extender button, Range extender mode, with internal Antennas
SKU:
1196RE200
62,09 KM Original price was: 62,09 KM.52,78 KMCurrent price is: 52,78 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
