| Model | SC1 |
| Naziv | Cordless vacuum cleaner SC1 |
| Model | SC1 |
| Artikl | ASC0001 |
| Appliance Type | Vacuum Cleaner |
| Kind of Appliance | Vacuum Cleaner – Cordless Handheld |
| Vacuum Cleaner Type | Cordless Vacuum Cleaner |
| Dust Capacity (l) | 500 ml |
| Značajke | Long-life hit-resistant plastic<br/>Multifunctional: able to clean all surfaces (accessories included)<br/>Suction power 15000 Pa for effective cleaning<br/>Ultralight: just 1.5 kg for comfort use<br/>High Autonomy: up to 45 min runtime on one charge<br/>Maneuverable for hard-to-reach places<br/>Perfect for car cleaning<br/>Washable MIF Filter: easy to clean<br/>Motorized turbo brush: for effective cleaning of any floor surfaces<br/>Included accessories: Round brush, CreviСЃe brush, Wall-mount, MIF filter<br/>2 operation modes: casual, turbo for all types of surfaces<br/>Battery level indicator<br/>Wall-mount hanger with nozzle holders: easy to store<br/>Constant suction power even if the dust cup is full<br/>Easy container cleaning<br/>Easy operation – one touch control<br/>LED Ilumination: to track dust in dark areas |
| Vacuum Cleaner Filter | Washable MIF filter |
| Runtime (minute) | 45 min |
| Noise Level Lc IEC (dB) | 65 dB |
| Charging Time (hour) | 4 h |
| Materijal | ABS Plastic |
| Compatible Accessories | ASCF1 – filter |
| Standardi | CE, ROHS |
| Max. Suction Power (W) | 50 w |
| Suction (kPa) | 15 kPa |
| Main Motor Power (W) | 120 W |
| Dodaci | Aluminum Tube <br/>Charger <br/>Electric Main Turbo-Brush with Lighting <br/>Wall Mounted Hanger <br/>Round Brush <br/>Crevice Brush <br/>Screws + Patches for Mounting |
| Color | Grey |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazna struja | 0.4 A |
| Potrošnja | 120 W |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion |
| Broj ćelija | 6 |
| Kapacitet baterije | 47.52 Wh |
| Output Voltage | 21.6 V |
| Battery Notes | UN Number: 3481<br/>Packing Instruction IATA: The gross weight of the package does not exceed 30kg.<br/>Battery is NOT built inside<br/>Battery weight: 0.4 kg<br/>Battery performance: 2200 mAh |
| ABS417 | 150.27g Recycle |
| MABS 558 | 13.6g Not Recycle |
| Anti-fire ABS | 25.5g Recycle |
| PP+3%GF | 0.53g Recycle |
| Širina (mm) | 1060 mm |
| Visina (mm) | 218 mm |
| Dubina (mm) | 230 mm |
| Težina | 1.54 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 685 mm |
| Širina (mm) | 273 mm |
| Visina (mm) | 138 mm |
| Bruto težina (kg) | 3.87 kg |
| Neto težina (kg) | 2.55 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 705 mm |
| Širina kutije (mm) | 605 mm |
| Visina kutije (mm) | 290 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 16.5 kg |
| Težina kartona | 1.32 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485010935 |
