| Model | ASCF1 |
| Naziv | Washable MIF filter for stick vacuum cleaner SC1 |
| Accessory Name | Washable MIF filter for vacuum cleaner |
| Kompatibilni proizvodi | SC1 SC1 |
| Značajke | ASCF1 Washable MIF filter for AENO SC1 Cordless Vacuum Cleaner<br/>Filtering element mesh size: 0.5 mm<br/>Material: electrostatic cotton<br/>1pc included<br/>Fine particle (mould, pollen, bacteria) removal effeciency: up to 99.99 % *<br/>Lifespan: 5–8months<br/>Weight: 20.5 g<br/>Filter size: 82Г—10mm |
| Boja | White |
| Diameter | 82 mm |
| Visina (mm) | 10 mm |
| Težina | 20.5 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 93 mm |
| Širina (mm) | 93 mm |
| Visina (mm) | 14 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.03 kg |
| Neto težina (kg) | 0.024 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 480 mm |
| Širina kutije (mm) | 420 mm |
| Visina kutije (mm) | 265 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.5 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 250 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485011680 |
