| Artikl | 100-100001582BOX |
| Proizvođač | AMD |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 7 5800XT |
| Podnožje | AM4 |
| Radni takt | 3.80 GHz |
| Turbo radni takt | 4.80 GHz |
| Količina jezgri | 8 |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv jezgre | Zen 3 |
| L2 cache | 4 MB |
| L3 cache | 32 MB |
| Značajke | AES instructions<br/>AMD Virtualization Technology<br/>Streaming SIMD Extensions<br/>Streaming SIMD Extensions 2<br/>Streaming SIMD Extensions 3<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4A<br/>Advanced Vector Extensions<br/>Supplemental SSE3<br/>Advanced Vector Extensions 2.0<br/>Secure Hash Algorithm extensions<br/>AMD Precision Boost 2<br/>RAID Support |
| Proizvodna tehnologija | 7 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 105 W |
| Vrsta memorije | DDR4 |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 2667MHz(PC4-21300)/2933MHz(PC4-23400)/3200MHz(PC4-25600) |
| Max. PCIE kanala | 24 |
| GPU | No |
| Hlađenje | Wraith Prism |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.6 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.47 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 730143316576 |
