| Artikl | 100-000000263 |
| Proizvođač | AMD |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G |
| Podnožje | AM4 |
| Radni takt | 3.80 GHz |
| Turbo radni takt | 4.60 GHz |
| Količina jezgri | 8 |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv jezgre | Zen 3 |
| L2 cache | 4 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Proizvodna tehnologija | 7 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Vrsta memorije | DDR4 |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600) |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| GPU radni takt | 2000 MHz |
| Hlađenje | No |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.03 kg |
| Neto težina (kg) | 0.02 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.3 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 60 |
| Vrsta pakiranja | Tray |
