| Artikl | 100-100000589WOF |
| Proizvođač | AMD |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X |
| Podnožje | AM5 |
| Radni takt | 4.70 GHz |
| Turbo radni takt | 5.60 GHz |
| Količina jezgri | 12 |
| Broj threadova | 24 |
| Naziv jezgre | Zen 4 |
| L2 cache | 12 MB |
| L3 cache | 64 MB |
| Značajke | AES instructions<br/>AMD Virtualization Technology<br/>Streaming SIMD Extensions<br/>Streaming SIMD Extensions 2<br/>Streaming SIMD Extensions 3<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4.2<br/>Streaming SIMD Extensions 4A<br/>Advanced Vector Extensions<br/>Supplemental SSE3<br/>Advanced Vector Extensions 2.0<br/>Advanced Vector Extensions 512<br/>Secure Hash Algorithm extensions<br/>AMD Precision Boost 2<br/>AMD Precision Boost Overdrive<br/>AMD Ryzen Master<br/>Multimedia Extensions (MMX(+))<br/>AMD EXPO Memory Overclocking Technology |
| Proizvodna tehnologija | 5 nm |
| Set instrukcija | x86 |
| TDP | 170 W |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| GPU radni takt | 400 MHz |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 130 mm |
| Širina (mm) | 91 mm |
| Visina (mm) | 129 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 138 mm |
| Širina kutije (mm) | 380 mm |
| Visina kutije (mm) | 148 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.46 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 730143314558 |
