| Kapacitet baterije | 10000 mAh |
| Connectors Quantity | 1 |
| Boja | Crna |
| Izlazna snaga | 30 W |
| Značajke adaptera i napajanja | Bežično punjenje<br/>Magnetic Mounting System<br/>Isporuka energije<br/>MagSafe<br/>Qi2 Standard Support |
| Smartphone Wireless Chargering Module | 15 W |
| USB | 1 (USB (C)) |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 103 mm |
| Širina (mm) | 33 mm |
| Visina (mm) | 133 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.4 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10.35 kg |
| Količina u kutiji | 30 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 194644203467 |
