| Kapacitet baterije | 20000 mAh |
| Connectors Quantity | 3 |
| Boja | Crna |
| Izlazna snaga | 30 W |
| Kabeli | USB Type C – USB Type C Cable |
| Značajke adaptera i napajanja | LED Display<br/>Isporuka energije<br/>Quick Charge |
| USB Type C | DC 5/9/15/20V 3A30W |
| USB Type A | DC 5/12V 3A 18W |
| USB Type C | DC 5/9/12/15/20V 3A 30W |
| USB | 2 (USB Type-C), 1 (USB Type-A) |
| Širina (mm) | 71 mm |
| Visina (mm) | 151 mm |
| Dubina (mm) | 28 mm |
| Težina | 0.485 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 175 mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Visina (mm) | 40 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.54 kg |
| Neto težina (kg) | 0.07 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.55 kg |
| Količina u kutiji | 16 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 194644173401 |
