| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 179 mm |
| Pack Width (mm) | 243 mm |
| Pack Height (mm) | 177 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 3.8 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 3.8 kg |
| EAN Code | 194644298982 |
465,27 KM Original price was: 465,27 KM.395,48 KMCurrent price is: 395,48 KM. PDV
8 na zalihi
8 na zalihi
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 179 mm |
| Pack Width (mm) | 243 mm |
| Pack Height (mm) | 177 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 3.8 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 3.8 kg |
| EAN Code | 194644298982 |
No account yet?
Create an Account
8 na zalihi