| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 780 mm |
| Pack Width (mm) | 455 mm |
| Pack Height (mm) | 139 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 8.78 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 8.78 kg |
| EAN Code | 4038986183130 |
AOC Monitor OLED Q27G41ZDF Gaming 27" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz HDR10 0.03ms 400cd Tilt HDMI DP
1.243,32 KM Original price was: 1.243,32 KM.1.056,83 KMCurrent price is: 1.056,83 KM. PDV
AOC Monitor LED Q32P2 Business 31.5", 16:9, 2560x1440, IPS, 75Hz, 250 cd/m², 1000:1, 50M:1, 4ms, 178/178°, DP, 2xHDMI, DP, 4 x USB 3.2, Speakers, Tilt, Swivel, H. Adjust, VESA, Frameless) Black, 3y
620,88 KM Original price was: 620,88 KM.527,75 KMCurrent price is: 527,75 KM. PDV
AOC Monitor LED Q27G4ZDR Gaming 27" QD – OLED 2560×1440 2H 240Hz PiP+PbP Full ERGO USB Hub DP HDMI 3y
SKU:
1196Q27G4ZDR
1.009,91 KM Original price was: 1.009,91 KM.858,42 KMCurrent price is: 858,42 KM. PDV
7 na zalihi
7 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
