| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2359870">2359870</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 75 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 140 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 75 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 : 1 |
| Dinamički kontrast | 20 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, QHD, Low Blue Light, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 20 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Energy Label | C |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2359870">2359870</a> |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 35.2 mm |
| Visina (mm) | 363.1 mm |
| Širina (mm) | 614.5 mm |
| Težina | 2.82 kg |
| Dubina (mm) | 195.9 mm |
| Visina (mm) | 451.8 mm |
| Širina (mm) | 614.5 mm |
| Težina | 3.03 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 690 mm |
| Širina (mm) | 480 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.31 kg |
| Neto težina (kg) | 3.03 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986183062 |
