| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.1556 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 3840×2160 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 140 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 60 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 40 Hz |
| Svjetlina | 350 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 20 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable |
| Značajke | White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, UHD, Low Blue Light, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology |
| Gamut | sRGB 125%, DCI-P3 99.6%, Adobe RGB 95.4%, NTSC 109% |
| Format zvučnika | Vanjski |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 27 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Energy Label | F |
| EPREL | <a href="1956214">1956214</a> |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, REACH |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 45.7 mm |
| Visina (mm) | 363.8 mm |
| Širina (mm) | 614 mm |
| Težina | 3.59 kg |
| Dubina (mm) | 229.8 mm |
| Visina (mm) | 460 mm |
| Širina (mm) | 614 mm |
| Težina | 4.4 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 690 mm |
| Širina (mm) | 453 mm |
| Visina (mm) | 142 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.62 kg |
| Neto težina (kg) | 4.04 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986181495 |
Monitor DELL UltraSharp U2424HE 24", 1920x1080, FHD, 120Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1000:1, 250 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, 2xDP, HDMI, 3x USB-C (1xDP/PD), 4x USB 3.2, RJ-45, Audio line out, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
Monitor DELL UltraSharp U3425WE Curved 34", 3440x1440, WQHD, 120Hz, IPS Antiglare, 21:9, 2000:1, 300 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, DP, HDMI, 2xTHB4, 3xUSB-C, 5xUSB-A, Audio line out, RJ-45, 2x 5W Speakers, Tilt, Swivel, Height Adjust, 3Y
2.488,20 KM Original price was: 2.488,20 KM.2.114,97 KMCurrent price is: 2.114,97 KM. PDV
AOC Monitor U27B3A 27" IPS, 3840×2160 UHD, 60Hz, 4ms, 350 cd/m2, 1000:1. Adaptive Sync, HDR10, 2xHDMI, 1xDP, Speakers, Tilt, VESA, 3y
SKU:
1196U27B3A
465,27 KM Original price was: 465,27 KM.395,48 KMCurrent price is: 395,48 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
