| Case Type | Protective Case |
| Skraćeni opis | Rugged Case with MagSafe |
| Materijal kućišta | Polymer <br/>Thermoplastic Polyurethane |
| Cushioning Material | Microfiber |
| Kompatibilnost | iPhone |
| Boja | Rocky Blue |
| Kompatibilni proizvodi | iPhone 17 |
| Parent Products Size | 6.3" |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Shock Proof Construction<br/>Protection from Scratches, Dust and Damages<br/>Impact Proof |
| Značajke | Anti-slip<br/>Wireless Charger Compatible<br/>Fingerprint Resistant<br/>MagSafe<br/>ShockSorb |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 188 mm |
| Širina (mm) | 92 mm |
| Visina (mm) | 21 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.09 kg |
| Neto težina (kg) | 0.094 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.09 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 195950659177 |
