| Vrsta | Portable Speaker |
| Audio izlaz | Stereo |
| Bluetooth | Da |
| USB | 1 (4-pin USB (type A)) |
| Audio Line-In | 1 (3.5-mm minijack) |
| Dubina (mm) | 210 mm |
| Visina (mm) | 63.6 mm |
| Širina (mm) | 69.2 mm |
| Kabeli | USB to Lightning Cable |
| Boja | White |
| Dodaci | Strujni adapter<br/>Pouch |
| Napajanje | Vanjski |
| Izlazna snaga | 12.5 W |
| Power Source | Strujni adapter |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion |
| Battery Average Run Time | 12 h |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.28 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.56 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 888462859899 |
