| Model | C1 |
| Naziv | CANYON webcam C1 Black |
| Camera Type | Web kamera |
| Sensor Resolution | 0.3 mp |
| Focus | Manual |
| Image Sensor Technology | 1/6in CMOS |
| Max. rezolucija | 1.3 MPixel (by software) |
| Max. Video Resolution | 640×480 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Maximum Photo Resolution | 640×480 |
| Sučelje | USB |
| Rotation Angle | 360 ° |
| Video Noise Reduction | Ne |
| Snapshot Button | Da |
| Illumination | Da |
| Web Cam Features | Snapshot Button and Video Recording<br/>Sensitive Microphone |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon |
| Boja | Black/Silver |
| Postavljanje | Desktop/Monitor |
| Standardi | CE, RoHS |
| Dužina kabela | 1.2 m |
| Dubina (mm) | 55.4 mm |
| Visina (mm) | 46.5 mm |
| Širina (mm) | 49.9 mm |
| Težina | 0.065 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 95 mm |
| Širina (mm) | 50 mm |
| Visina (mm) | 95 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.09 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 524 mm |
| Širina kutije (mm) | 305 mm |
| Visina kutije (mm) | 210 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6 kg |
| Težina kartona | 0.03 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 60 |
| Količna pakiranja na paleti | 3240 |
| Vrsta pakiranja | Retail with hanger |
| EAN kod | 8717371865191 |
| Dimenzije pakiranja | 50x95x95 mm |
| Težina | 0.09 kg |
| Težina paketa | 6 kg |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 36 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 2160 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1000x1410x1200 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 54 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 3240 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1000x2040x1200 mm |
