| Model | DS-15 |
| Naziv | CANYON hub DS-15 8in1 4k USB-C Dark Grey |
| Boja | Tamno siva |
| Sučelje | USB Type C |
| Connectors Quantity | 8 |
| Provides Ports | Gigabit Ethernet <br/>HDMI <br/>USB 2.0 <br/>USB 3.0 <br/>Power Delivery 100W |
| Kabeli | Yes |
| Dužina kabela | 15 cm |
| Čitač kartica | SD |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio output | No |
| Card reader | 1 x SD |
| Power delivery | Yes |
| Support monitors connection | 1 |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS<br/>Microsoft Windows |
| Širina (mm) | 15.3 mm |
| Visina (mm) | 48.7 mm |
| Dubina (mm) | 133.24 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 173.3 mm |
| Širina (mm) | 93.3 mm |
| Visina (mm) | 23.9 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.172 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 405 mm |
| Širina kutije (mm) | 320 mm |
| Visina kutije (mm) | 307 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.88 kg |
| Težina kartona | 0.088 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 72 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485008697 |
| Dimenzije pakiranja | 93.3×23.9×173.3 mm |
| Težina | 0.172 kg |
| Težina paketa | 12.88 kg |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 36 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 2592 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1000x1378x1200 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 54 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 3888 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1000x1992x1200 mm |
