| Kapacitet baterije | 25000 mAh |
| Connectors Quantity | 3 |
| Boja | Tamno siva |
| Izlazna snaga | 140 W |
| Značajke adaptera i napajanja | Isporuka energije<br/>Adaptive Fast Charging<br/>Quick Charge 3.0<br/>Programmable Power Supply (PPS)<br/>LCD display<br/>Ultra-Fast (140W) |
| Built-in Cable | No |
| Power Display | Pro Display |
| Special Features | PD3.1 (140W) Airplane Safe Advanced Display (power, voltage, current) |
| USB Type A | 22.5W |
| USB Type C1 | 65W |
| USB Type C2 | 140W |
| USB | 2 (USB Type C), 1 (USB Type-A) |
| Širina (mm) | 82 mm |
| Visina (mm) | 160 mm |
| Dubina (mm) | 27 mm |
| Težina | 0.508 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 250 mm |
| Širina (mm) | 215 mm |
| Visina (mm) | 235 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.62 kg |
| Neto težina (kg) | 0.554 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 101 mm |
| Širina kutije (mm) | 38 mm |
| Visina kutije (mm) | 185 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.9 kg |
| Težina kartona | 0.07 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 12 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485018061 |
CANYON car charger OnGrip 105 15W Qi2 Wireless White
33,46 KM Original price was: 33,46 KM.28,44 KMCurrent price is: 28,44 KM. PDV
CANYON power bank OnPower 505 slim Magnetic 5000 mAh PD20W Bež
49,80 KM Original price was: 49,80 KM.42,33 KMCurrent price is: 42,33 KM. PDV
CANYON Power Bank PB-240, 25000mAh PD140W display power bank,Size160.0x82x27 mm Weight 508+-10g, Dark Grey
SKU:
1196CNS-CPB240
113,60 KM Original price was: 113,60 KM.96,56 KMCurrent price is: 96,56 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
