| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wired and Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth 5.1 |
| Sučelje | USB/Bluetooth |
| Number of Keys | 110 |
| Funkcijske tipke | Programmable |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Vrsta tipki | Scissor-switch |
| Key Feel | Silent |
| Electronic Life Cycle | 3000000 Cycles |
| Travel Distance | 1.2 mm |
| Pressing Force | 60 g |
| Backlight | RGB |
| Značajke tipkovnice | Multi-Device Connect Support – Up to 4 Devices Simultaneously <br/>Scissor Mechanism Keys <br/>Multi-Touch Gestures <br/>Aluminium Base |
| Kompatibilnost | PC <br/>Mac <br/>iPad |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows <br/>Apple iPadOS |
| Napajanje | Vanjski |
| Priključak napajanja | 1 |
| Vrsta priključka napajanja | USB (C) |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion Polymer |
| Kapacitet | 1900 mAh |
| Prosječno trajanje baterije | up to 80 h |
| Boja | White |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Kabeli | USB Type C – USB Type C Cable |
| Kompatibilnost | iPad<br/>Mac<br/>Apple TV |
| Širina (mm) | 437 mm |
| Visina (mm) | 12.4 mm |
| Dubina (mm) | 130 mm |
| Težina | 0.64 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 480 mm |
| Širina (mm) | 170 mm |
| Visina (mm) | 38 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.2 kg |
| Neto težina (kg) | 1.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 500 mm |
| Širina kutije (mm) | 380 mm |
| Visina kutije (mm) | 205 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.8 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 199284357976 |
