| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX<br/>Micro ATX<br/>Mini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 4 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 6 count |
| Kol. ventilatora | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 160 mm |
| Max. dužina kartice | 340 mm |
| Značajke | Prozor <br/>RGB ventilatori <br/>Airflow |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 393 mm |
| Visina (mm) | 485 mm |
| Širina (mm) | 205 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 7.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.1 kg |
| Težina kartona | 0.4 kg |
| Težina plastike | 0.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483778353 |
ASUS A21 PLUS Tempered Glass microATX case Black, support for hidden-connector motherboards, 360 mm radiators and 380 mm graphics cards, four pre-installed ARGB fans and clean cable management
194,51 KM Original price was: 194,51 KM.165,33 KMCurrent price is: 165,33 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
COUGAR MX220 RGB PC Case, Mid Tower, White
SKU:
1196CGR-2AC8W-RGB
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
