| Boja | Crna |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Vrsta hlađenja | Liquid Cooling Radiator |
| CPU podnožja | Socket AM2 <br/>Socket 1366 <br/>Socket AM3 <br/>Socket 1156 <br/>Socket 1155 <br/>Socket 2011 <br/>Socket FM1 <br/>Socket AM2+ <br/>Socket AM3+ <br/>Socket FM2 <br/>Socket 1150 <br/>Socket 1151 <br/>Socket AM4 <br/>Socket 2066 <br/>Socket TR4 <br/>Socket sTR4 <br/>Socket 1200 <br/>Socket 1700 <br/>Socket AM5 |
| Max. brzina vrtnje | 2000 RPM |
| Min. brzina vrtnje | 600 RPM |
| Rated Speed Margin | ±200 |
| Protok zraka | 82.48 CFM |
| Rated Current | 0.23 A |
| Nominalni napon | 12 V |
| Rated Power | 2.76 W |
| Tipična radna razina buke | 34.5 dB |
| Značajke | Aluminium <br/>RGB LED |
| Vrsta priključka (matična ploča) | 3-pin/4-pin |
| Kol. ventilatora | 2 x 120*25*120 |
| Dužina | 71.5 |
| Visina | 49.8 |
| Širina | 71.5 |
| Materijal | Copper |
| Brzina vrtnje | 3200 |
| Širina (mm) | 121 mm |
| Visina (mm) | 27 mm |
| Dubina (mm) | 272 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 610 mm |
| Širina (mm) | 470 mm |
| Visina (mm) | 380 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.08 kg |
| Neto težina (kg) | 1.66 kg |
| EAN kod | 4710483773600 |
