| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Input Voltage | AC 200-240 V |
| Input Frequency | 50 Hz |
| Ulazna struja | 5 A |
| Izlazna snaga | 650 W |
| Zaštita strujnog kruga | Over Voltage <br/>Undervoltage <br/>Over Current <br/>Short Circuit Protection <br/>Over Power |
| Značajke adaptera i napajanja | Active PFC |
| 80 Plus Certification | Da |
| Efficiency | 86% |
| +3.3V | 18 A (115 W) |
| +5V | 20 A (115 W) |
| +12V | 52 A (624 W) |
| -12V | 0.3 A |
| +5VSB | 3 A |
| 20+4-pin Main Connector | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 4-pin Peripheral Power Connector | 2 |
| S-ATA Connector | 6 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| Fans Installed Quantity | 1 |
| Promjer | 120 mm |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 187 mm |
| Širina (mm) | 158 mm |
| Visina (mm) | 165 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.02 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 580 mm |
| Širina kutije (mm) | 495 mm |
| Visina kutije (mm) | 185 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 19.28 kg |
| Težina kartona | 0.17 kg |
| Težina plastike | 0.03 kg |
| Količina u kutiji | 9 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4710483776458 |
Ubiquiti UACC-Cable-Patch-EL-0.3M-W Nano-thin patch cable with 2.5 GbE support designed to show Etherlighting effects
16,97 KM Original price was: 16,97 KM.14,41 KMCurrent price is: 14,41 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
COUGAR STC650 PSU, 80 plus White, 650W
SKU:
1196STC650
138,49 KM Original price was: 138,49 KM.117,71 KMCurrent price is: 117,71 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
