| Tehnologija memorije | DDR4 SDRAM |
| Kapacitet | 8 GB |
| Količina modula | 2 |
| Ukupni kapacitet | 16 GB |
| Format memorije | SODIMM 260-pin |
| Provjera pogrešaka | Non-ECC |
| Brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS latencija | CL22 |
| TRCD | 22 |
| TRP | 22 |
| Značajke memorije | Unbuffered |
| Kompatibilnost | Prijenosno računalo <br/>Other |
| Naziv čipa | Micron Chips |
| Nominalni napon | 1.2 V |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 69.6 mm |
| Širina (mm) | 3.6 mm |
| Visina (mm) | 30 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.02 kg |
| Neto težina (kg) | 0.02 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 5.5 mm |
| Širina kutije (mm) | 107.4 mm |
| Visina kutije (mm) | 90.5 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Težina kartona | 0.02 kg |
| Težina plastike | 0.02 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 649528903532 |
