| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 0 |
IIYAMA Monitor LED T2252MSC-B2 21.5" IPS TOUCH Capacitive 1920 x 1080, 250 cd/m², 1000:1, 5ms, Touch points 10, Touch method stylus, finger, glove, Touch interface USB, HDMI x1, DisplayPort x1, Speakers 2 x 1W, Tilt, VESA
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
Monitor Alienware 34 Gaming AW3425DWM Curved, 3440x1440, WQHD, 180Hz, VA Antiglare, 21:9, 3000:1, 400 cd/m2, AMD FreeSync+ VESA, 4ms/2ms/1ms, 178/178, DP, 2xHDMI, 2xUSB-A, USB-B, Tilt, Pivot, Height Adjust, 3Y
1.087,71 KM Original price was: 1.087,71 KM.924,56 KMCurrent price is: 924,56 KM. PDV
Dell Alienware 25 320Hz Gaming Monitor – AW2525HM 24.5" FHD 1920×1080 320Hz, 99% sRGB (CIE 1931), 90 PPI, 16:9, AG, 400cd/m2, 1000:1, 178/178, 1ms
SKU:
1196AW2525HM-56
558,64 KM Original price was: 558,64 KM.474,84 KMCurrent price is: 474,84 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
