| Abbreviated Description | Docking station |
| Boja | Black |
| Provides Ports | Gigabit Ethernet <br/>DisplayPort <br/>HDMI <br/>USB 3.1 |
| Dodaci | Power Adapter |
| Cable Included | USB Type C Cable |
| Cable Length | 1 m |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.1 Gen 1 | 3 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 1 (USB 3.1 (type C)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB/DisplayPort | 1 (USB Type-C) |
| Operativni sustavi | Red Hat Enterprise Linux<br/>Ubuntu<br/>Microsoft Windows 10 |
| Širina (mm) | 205.74 mm |
| Visina (mm) | 27.94 mm |
| Dubina (mm) | 88.9 mm |
| Nominal Weight | 0.585 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.83 kg |
| Neto težina (kg) | 0.58 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.83 kg |
| Težina kartona | 0.25 kg |
| Težina plastike | 0.25 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Box |
